Hoşnudiye mah. Cengiz Topel cad. Uhuvvet apt. No:47 D:1 K:1 Tepebaşı/ESKİŞEHİR (İŞKUR Karşısı)
0 554 292 59 61

Ceza Avukatı Eskişehir

Ceza Avukatı Eskişehir

Ceza Avukatı Eskişehir

Ceza hukuku son derece kapsamlı bir alandır. İşlenin bazı suçlardan dolayı otorite tarafından hükmedilmiş cezalara karşı kişinin savunma hakkı vardır. Eskişehir Ceza Avukatı olarak her türlü ceza davalarında sizlere hizmet veriyoruz. Ceza Muhakemesi Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca yargılamalar yapılır. Süreç içinde birçok farklı suç isnat edilebilir. Bunların karşısında yapılacak olan savunma kutsaldır. Kesinlikle bir avukat ile anlaşma gerçekleştirilmelidir. Çünkü diğer alanlar ile kıyaslandığı zaman çok daha farklı hukuki terimler bu tip davalarda söz konusudur.

Avukatın Ceza Hukukundaki Rolü

Eskişehir ceza avukatı, bu süreç boyunca birçok defa müdahil olmaktadır. Avukat, suçlanmış olan kişiyi veya şikayetçi olan kişiyi,kişileri temsil etmektedir. Kolluk makamlarında, adliyede ve diğer alanlarda suçlu ile beraber bulunmaktadır. Yapılan sorgulara katılır. İfade alınması sırasında orada bulunur. İsnata dair bilgilendirme yine kendisi tarafından yapılmaktadır. Hem sözlü hem de yazılı bir şekilde müvekkilinin haklarını korumaya çalışır. Bu açıdan bakıldığında son derece önemli bir yere sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Ceza Hukukunda Yer Alan Suçlar

Ceza avukatı Eskişehir, birçok farklı suça dair müvekkilinin savunması yapmaktadır. Kanunlarımızda yer alan ve belirtilmiş suçlardan bir kısmı ise şöyledir; özel hayatının gizliliğini ihlal etme, kasten adam yaralama, kasten adam öldürme, zimmet, rüşvet, irtikap, iftira şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Bu suçların bir kısmı kasten işlenmektedir. Ancak bazılarında taksir olarak bilinen dikkatsizlik ya da özensizlik ile işlenmektedir. Ceza hukukunda çok fazla ayrıntı vardır. Ayrıca mahkemenin vereceği sonuç, yapılacak olan başarılı savunma ve sürecin iyi bir şekilde takip edilmesi ile değişebilmektedir. Bu durum avukata olan ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır. Eskişehir’de bu bağlamda işinin ehli olan ceza avukatlarından destek isteyebilirsiniz. Sürecin başından sonuna kadar size yardımcı olacaktır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın