iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Hoşnudiye mah. Cengiz Topel cad. Uhuvvet apt. No:47 D:1 K:1 Tepebaşı/ESKİŞEHİR (İŞKUR Karşısı)
0 554 292 59 61

Eskişehir İş Hukuku Avukatı

Eskişehir İş Hukuku Avukatı

Eskişehir İş Avukatı

İş hukuku kapsamında görev alan iş avukatları, işçi hakları, ücretleri ve çalışma koşulları ile alakalı işçinin korunması üzerine hukuki hizmet verirler. Eskişehir iş hukuk avukatı, işçi sendikalarından işçi ve işveren ilişkilerine dair tüm konularda temel hukuk kavramları dahilinde hukuki vekillik sunarlar.

İş avukatları; iş yasası ve iş hukuku kapsamında haklılığın korunması, işçi haklarının gözetilmesi, sözleşmeler, işçilerin grev hakları ve örgütlenme gibi konularda faaliyet göstermektedirler.

İş Hukuku Avukatı

İş davaları ve iş hukuku sorumlulukları kapsamında, İş ve İşçi Kanunlarına göre konuların incelenmesi ve kanunlara göre işçi haklılığının gözetilmesi üzerine vekillik ve danışmanlık hizmetleri, iş avukatları tarafından sağlanır.

İş Hukuku; işçi ve işveren arasındaki ilişkinin düzenlenmesi ve incelenmesini sağlayan hukuk branşıdır. Eskişehir iş hukuku avukatları, sadece iş sözleşmelerinde değil işçi ve işverenin dahil olduğu kuruluşlar, örgüt ve sendikalar gibi faktörlerinde incelenmesini sağlarlar.

Sendikalar hukuku, iş mücadelesi hukuku ve toplu iş hukuku kapsamlarında faaliyet edilen iş hukuku alanı, temel olarak işçinin haklarını korur. İş hukuku ise iş kanunu ve iş alanlarına göre; basın, deniz ve sendikalar kanunu gibi alanlarda değerlendirilir.

Eskişehir İş Hukuku Avukatı

İşçi ve işveren arasındaki sözleşmelerin incelenmesi, hem sözleşmeye göre hem de iş kanunu ve iş hukukuna göre değerlendirilmesi, iş avukatlarının görev alanındadır. İş kanunları prosedürlerinde yürütülen davalar, haklar ve alacaklara dair durumların belirtilmesi ve iş hukuku uygulamalarının çözümlenmesi için sözleşme hazırlanır.

Tazminat kapsamları, kıdem tazminatları, fazla mesailer ve izinler, alınan ücret gibi konular, iş hukuku avukatları branş alanındadır. Hukukun bu dalında işçi ve işveren arasındaki ilişkinin düzenlenmesi sağlanır.

İş sözleşmelerinin hazırlanmasına iş hukukuna aykırı maddelerin yer aldığı durumlarda ya da sözleşmede belirtilen kanunlara aykırı davranılması durumlarında, işçi ve işveren arasındaki sorunların giderilmesi ve kanunda belirtildiği üzerine davranılması için hukuki hizmet ve danışmanlık, Eskişehir avukat birimi tarafından verilir.

Türk İş Kanunu iş sözleşmelerinde, işçi ve işverenin sorumlulukları, görevleri belirtilir. İşçi iş yaparak sorumluluğunun yerine getirir, işveren para ödeyerek sorumluluğunu yerine getirir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın