Hoşnudiye mah. Cengiz Topel cad. Uhuvvet apt. No:47 D:1 K:1 Tepebaşı/ESKİŞEHİR (İŞKUR Karşısı)
0 554 292 59 61

Eskişehir Patent Avukatı

Eskişehir Patent Avukatı

Eskişehir Patent Avukatı

Eskişehir marka hukuku alanında hizmet veren avukatlar, Türk Patent ve Marka Kurumu ile Avrupa Patent Ofisi kapsamları dahilinde patent avukatlığı hizmetleri sunmaktadır. Patent hukuku ve patent davaları kapsamında; patent başvuruları ve tescil işlemleri, başvuru itiraz işlemleri, patent devirleri, isim veya adres değişiklikleri gibi dava ve işlemlerin yanı sıra patent ihlali gibi konularda hukuki hizmetler sunulmaktadır.

Patent avukatlığı alanında ayrıca; patent lisansları ve ihtiyati tedbir gibi diğer konularda danışmanlık ve vekillik hizmetleri verilmektedir. Marka ve patent hukuku dahilinde; patent geliştirme kapsamında olan tüm faaliyetler, yazılım ve araştırmalar, fikir ve süreçleri, ticari tasarımları ve patente dair ticari sır gibi alt kapsamlarında hak koruması ve patent sahibinin ticari kazançlarının gözetilmesi üzerine faaliyet gösterilir.

Eskişehir Patent Avukatlığı

Buluşlara dair yapılan patent hukuku, buluş sahibinin haklarını korumak üzere yürütülmektedir. Buluşun üretimi, kullanımı ve ticari faaliyetlerini sağlayan belge, patent olarak nitelendirilir. Eskişehir patent avukatı, sınai mülkiyet hakları dahilinde patent hakkı alımı, başvuru ve tüm işlemlerinde hukuki hizmet sunmaktadır.

Patent sadece buluşlar ve fikirler için değil, makine, araç, aygıt, kimyasal bileşikler gibi konuları da kapsamaktadır. Buluşların üretim yöntemleri, patent korumasının kapsamındadır. Patent başvurusu yapan gerçek ve tüzel kişiler, patent sahibi olabilirler.

Eskişehir hukuk ofisi hizmetleri dahilinde patent başvurusu ve tescil işlemleri yapılmaktadır. 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu dahilinde sağlanan patent hukuku hizmetleri, vekillik ve danışmanlık hizmetleri olarak sunulur.

  • Patent başvurusu
  • Patent tescili
  • Patent başvuru süreç ve itiraz işlemleri
  • Patent ihlal davaları

Gibi konularda Eskişehir avukat kadrosu, patent hukuku kapsamında hizmet vermektedir.

Eskişehir Marka ve Patent Avukatlığı

Marka hukuku ve patent hukuku konusunda çalışma sunan Eskişehir avukatlık bürosu, marka ve buluşların tescil işlemleri ve tüm alt kapsamlarında faaliyet göstermektedir.

Patentlerin başvuruları için gerekli evrakların tamamlanması gereklidir. Patent alımı için buluş sahibinin mutlaka gerçek kişi olması gerekmektedir. Patent içinse tüzel kişiler de başvuru yapabilmekte ve marka hukuku kapsamlarından yararlanabilirler. Patent itiraz, devir, değişiklik, düzenleme gibi tüm alanlarda hukuki hizmetler sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın